Produkcija ikdienas spēka devai!

Tie, kuri tiešām domā par kvalitatīvu un vērtīgu produktu izmantošanu savās ikdienas maltītēs, jau veikalos rūpīgi izlasa visu, kas rakstīts uz iepakojuma – kur ražots, kāds ir sastāvs, kāda uzturvērtība un tamlīdzīgi. Šiem cilvēkiem droši vien vairs nevajag paskaidrot kas ir Lazdonas Piensaimnieks – viņi zina, ka visa produkcija pagatavota no augstas kvalitātes izejvielām – piena, kas no gotiņām izslaukts Latvijas lauku saimniecībās, kā arī ir ievēroti visi tehnoloģiski procesi, lai produkts pārstrādes laikā ne tikai saglabātu savu vērtību, bet pat uzlabotos tā garša uzturvērtība.

Latvijas piena pārstrādes uzņēmums AS Lazdonas piensaimnieks 2020. gadā atzīmēja 100 gadu jubileju, kopš esošajās telpās notiek piena pārstrāde. 

Visa produkcija tiek pagatavota no augstas kvalitātes izejvielām, proti, piena, kas tiek iepirkts no 111 zemnieku saimniecībām un trīs kooperatīvām sabiedrībām. 

Mēs lepojamies ar nišas produktiem, kas tiek ražoti no bioloģiskā piena. Esam saņēmuši sertifikātu bioloģiskās produkcijas ražošanā, un pašreiz ražojam trīs šāda veida produktus: pienu, kefīru un balto sieru. Tomēr negrasāmies apstāties, tāpēc ir iecerēti arī citi. Sadarbojamies ar zemnieku saimniecībām, kas ļoti godprātīgi izturas pret bioloģiskā piena ražošanu un arī pret cilvēku veselību kā tādu. Jāatzīst, ka aizvien vairāk cilvēku domā par savu veselību un nav mazsvarīgi, ka tiek ražota tāda produkcija, kas nav piesārņota un ir saglabājusi visas labās īpašības, kam vajadzētu būt piena produktos