MANAS GARŠAS KOLEKTĪVS

Mūsu izpratnē pasaule ir krāsaina un pārsteigumu pilna, tā piedāvā atklāt arvien jaunas vietas, krāsas, smaržas un garšas. Mēs vēlamies radīt vidi, kurā mūsdienu patērētājam ir izvēles brīvība, iespēja pašam noteikt savas vēlmes un garšas, kurā produkta kvalitātei, tā vērtībai ir noteicošā loma. Mūsu mērķis ir kļūt par uzņēmumu, kurš maina mūsdienu patērētāja iepirkšanās paradumus, patērētājiem piegādā inovatīvus produktus un iepirkšanās risinājumus.

Baiba ir uzņēmuma dibinātāja, līdzīpašniece, kuras ikdienas darbs ir saistīts ar uzturzinātni un medicīnu. Baiba ir sertificēta uztura speciāliste un fizioloģe, un Manas Garšas garšvielu maisījumu radītāja, jaunu produktu ieviesēja un meistarklašu organizatore un vadītāja.

Rūta ir uzņēmuma līdzīpašniece, bet ikdiena ir saistīta ar sociālo darbu. Rūta ir Manas Garšas tehnisko lietu pārzinātāja – rēķini, pavadzīmes, cenas ir viņas ziņā.

Daiga ir Manas Garšas sirsnīgā dvēselīte un kārtības uzturētāja, kura ikdienā ir sastopama ražotnē un ražotnes veikaliņā Ogrē. Daiga ir tā, kura rūpīgi sagatavo katru pasūtījumu, maļ un fasē, un rūpējas par katra klienta vēlmēm.

Līga ir mūsu žiglais, atsaucīgais palīgs un darbojas pēc izsaukuma! Pateicoties Līgai, varam sagatavot steidzamākus pasūtījumus un lielākus apjomus!