Gaļas audzēšana, tas ir uzticēšanās jautājums

Kad runa ir par mūsu veselību, mēs paļaujamies uz cilvēkiem, kam uzticamies. Ja esam slimi, ejam pie ārsta. Ja vajag speciālistu, saņemam nosūtījumu. Tāds pats uzticības līmenis ir vajadzīgs arī citam mūsu labklājības aspektam – tam, ko mēs ēdam. Visa gaļa nav iegūta vienlīdzīgi. Viss sākas ar to, kā tā tiek audzēta, tad, kā tā tiek apstrādāta, un visbeidzot – kurš to pārdod.

Mēs, “NEGANTIgardi”, gadiem ilgi esam veidojuši attiecības ar saviem klientiem, pārbaudījuši un veicinājuši uzticību tam, ka viņi zin kā mēs audzējam savus mājlopus, kas nodrošina to, ka mūsu klienti var paļauties – mēs pārdodam tikai labāko iespējamo gaļu.

Tas ir brīnišķīgi, ja lauksaimnieki izvēlas audzēt dzīvniekus atbildīgi un ilgtspējīgi, bet tas ir arī zobens ar diviem asmeņiem. No vienas puses – tas ir labāk videi, samazinot eroziju un atkritumu noplūdi upēs un strautos, labāk dzīvniekiem, kuri var ārstēt savas kaites, dabīgi pielāgojot savas diētas, un labāk lauksaimniekiem, kuriem ir lielāka kontrole pār savām darbībām bez lielu korporāciju spiediena.

No otras puses – tas ir arī dārgāk, process ir risku pilns un paredz to, ka lauksaimniekiem ir jāmeklē tādi cilvēki,  kuri lauksaimniekiem piemaksās par veselīgiem, bioloģiskiem, brīvās ganībās audzētiem dzīvnieku produktiem.

Labākais veids, kā noskaidrot patiesību par to gaļu, kuru pērc, ir – pajautājot miesniekam. Uzzini, kur un kā dzīvnieks ticis audzēts. Viņiem būtu jāspēj atbildēt uz visiem jūsu uzdotajiem jautājumiem un atbildēm vajadzētu jūs apmierināt.

Mēs, droši un ar pārliecību, varam atbildēt uz visiem jautājumiem. Mūsu saimniekošanas process ir godīgs, caurspīdīgs un atklāts. Tādēļ arī klienti mums uzticās.