VIEDIE TEKSTI

SIA ”Tauri” ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014-2020.gadam pasākuma 4. ”Investīcijas materiālajos aktīvos” apakšpasākuma 4.2. ”Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē” līdzfinansēto projektu Nr.22-00-A00402-000050

Bioloģiska pārtika un ēdienkarte - veselīga izvēle no sākuma līdz beigām

Šajā rakstā parunāsim par to, kas ir bioloģiskā gaļa, kādas ir tās priekšrocības salīdzinājumā ar konvencionālo gaļu un kāpēc tai ir pienācis laiks ieņemt godpilnu vietu jūsu ēdienkartē.

Kā atpazīt bioloģiski audzētu pārtiku?

Kā neapjukt norādēs, kas ir izvietotas uz produktu iepakojumiem un kā atpazīt bioloģisku produktu! 

Gaļa- kāpēc tā jāēd?

Gaļa ir svarīgs uztura elements. Mūsdienās ir daudz dažādu ēšanas paradumu piekritēji: sākot no svaigēdājiem, vegāni,  veģetāriešiem, keto un citu diētu piekritēji. Šoreiz vēlamies pievērst uzmanību gaļai, gaļas lietošanai uzturā un tās nozīmei.

SIA ”Tauri” ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014-2020.gadam pasākuma 4. ”Investīcijas materiālajos aktīvos” apakšpasākuma 4.2. ”Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē” līdzfinansēto projektu Nr.18-00-A00402-000087

SIA ”Tauri” ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014-2020.gadam pasākuma 4. ”Investīcijas materiālajos aktīvos” apakšpasākuma 4.2. ”Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē” līdzfinansēto projektu Nr.16-00-A00402-000067

SIA ”Tauri” ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014-2020.gadam pasākuma 4. ”Investīcijas materiālajos aktīvos” apakšpasākuma 4.2. ”Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē” līdzfinansēto projektu Nr.19-00-A00402-000075 ir iegādājusies jaunu gaļas mikseri, gaļas kuteri, ratiņus, auksto vitrīnu, dzesēšanas un uzglabāšanas konteinerus, mēbeļu komplektu, benzīna elektrostaciju, virtuves aprīkojumu.

Vietējie miesnieki atver tiešsaistes internetveikalu

Jau sen lielie veikali aizstāj mammu un papu veikalus pilsētās un mazpilsētās visā Latvijā. Simtiem mazo uzņēmumu slēdza, jo valsts mēroga lielveikalu ķēdes piedāvāja ērtības un zemākas cenas. Un, kurš gan nemīl ērtības un zemākas cenas? Bet kā ir ar kvalitāti?

Kā gaļa tiek audzēta, tas ir uzticēšanās jautājums

Kad runa ir par mūsu veselību, mēs paļaujamies uz cilvēkiem, kam uzticamies. Ja esam slimi, ejam pie ārsta. Ja vajag speciālistu, saņemam nosūtījumu. Tāds pats uzticības līmenis ir vajadzīgs arī citam mūsu labklājības aspektam – tam, ko mēs ēdam.

Kā “NEGANTIgardi” veido labāku pārtikas sistēmu

Vai Tu esi kādreiz paprasījis bērniem izskaidrot, no kurienes rodas ēdiens? Viņi smiesies un skaļi teiks “no veikala!”. Tā ir viena no perfekti vienkāršajām atbildēm, kas sarunāšanos ar bērniem padara smieklīgu un jautru. Bet vai pieaugušie spēj sniegt daudz labāku atbildi?