Vietējie miesnieki atver tiešsaistes internetveikalu

Jau sen lielie veikali aizstāja mammu un papu veikalus pilsētās un mazpilsētās visā Latvijā. Simtiem mazo uzņēmumu slēdza, jo valsts mēroga lielveikalu ķēdes piedāvāja ērtības un zemākas cenas. Un, kurš gan nemīl ērtības un zemākas cenas? Bet kā ir ar kvalitāti?

Tika zaudētas arī zināšanas. Tā kā vietējie pārtikas veikali, miesnieku bodītes un maizes ceptuves tika slēgtas, kopienas zaudēja savus amata meistarus, to pieredzi un gadu gaitā uzkrātās zināšanas. Par laimi, pēdējā desmitgadē ir atdzimuši nelieli tirgotāju veikaliņi, kas piedāvā kvalitatīvu produkciju, īpaši miesnieki (hei, mēs esam neobjektīvi). Ērgļu novadā mēs atvērām veikalu 2016. gadā. Bet ko dara cilvēki bez šīs piekļuves vietējiem tirgotājiem? Tie nonāk tiešsaistē, kur internets nodrošina jaunu “vietējās” kopienas idejas koncepcijas realizāciju.

Šeit, “NEGANTIgardi.lv”, mēs praktizējam ko tādu, kas tiek saukts par senu gaļas izgriešanas tehniku. Šī tehnika mums ļauj izolēt atsevišķus muskuļus, kur katram ir sava lieliskā garša un tekstūra. Tas ir viens no ieguvumiem, sadalot visu dzīvnieka karkasu. Mēs vienmēr sākam ar veselu liellopa liemeni, kas ļauj mums piedāvāt vairāk griezumu saviem klientiem. Tā mēs varam piedāvāt mazāk pazīstamus griezumus, piemēram, flank steiku, brisketu un skirt steiku. Šie griezumi parasti ir lētāki, nekā labi zināmie liellopu gaļas gabali. Taču tie var būt ar vēl piesātinātāku garšu un tos ir ļoti viegli gatavot. Nav skaidrs, ko lai dara ar picanha? Zinošs miesnieks var jums palīdzēt, tādēļ vietējo veikalu atdzimšana ir tik lielisks ieguvums patērētājiem.

Šoka saldēšana_шоковая заморозка_shock freezing

Arvien vairāk cilvēkiem ir piekļuve augstas kvalitātes gaļai, iespēja veidot attiecības ar vietējiem amatniekiem savos ciemos un pilsētās, un uzzināt vairāk par pārtiku, kuru lieto uzturā to ģimenes. Mēs lepojamies ar lomu, kāda mums ir bijusi, lai pie patērētājiem varētu nonākt augstas kvalitātes bioloģiskā liellopu gaļas produkcija.

Tomēr šai atdzimšanai ir arī savas ēnas puses. Neliela, ilgtspējīga biznesa vadīšana ir dārga. Atbildīgi audzēt liellopu un mājputnu gaļu ir dārgi, telpu īres maksa pilsētās ir dārga, un arī kvalificētu darbinieku atalgojums ir dārgs. Lai gan ir patīkami un aizraujoši redzēt, kā tiek atvērti vietējie tirgotāju veikaliņi, diemžēl bieži vien tie tiek arī slēgti. Kad tas notiek, ietekmi visvairāk izjūt tieši vietējie iedzīvotāji.

Taču internets ir pavēris plašākas uzņēmējdarbības iespējas. Arī lokācijas ziņā. Mēs esam vietējās saražotās produkcijas idejas atbalstītāji. Mūsu liellopi tiek audzēti tikai pāris kilometru attālumā no mūsu veikala un vēl tuvāk atrodas mūsu pārstrādes cehs. Atverot tiešsaistes veikalu internetā, mums ir iespēja pārdot savu bioloģiski audzēto liellopu gaļu visiem Latvijas iedzīvotājiem, kā arī sniegt zināšanas, ar kādām mēs katru dienu savā veikalā dalāmies ar mūsu vietējiem pircējiem.

Nonākot mūsu tiešsaistes veikalā, jums ne tikai būs piekļuve gardākajai gaļai, kādu jebkad būsiet ēduši, bet arī iespēja rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Kā, piemēram, iepriekš minētie dažādie liellopu gaļas griezumi. Uzzināsiet, no kuras dzīvnieka daļas konkrētais griezums nāk un saņemsiet padomus, kā tos pārvērst brīnišķīgā maltītē.

Tā ir pieredze un zināšanas, ko Jūs varat sagaidīt tikai no vietējā miesnieka. Šo vietējā amata meistara klātbūtnes sajūtu mēs sniedzam visiem Latvijas iedzīvotājiem. Jūs atrodaties tikai dažu klikšķu attālumā no fantastiskas gaļas produkcijas un saistošas informācijas par to.

Lielveikaliem ir panākumi, jo tie piedāvā ērtības. Jūs atradāt visu, ko meklējāt – riepas! pidžamas! cūkgaļas karbonādes! dezodorantu! Tomēr tas, ko viņi nesniedz, ir augsta produkcijas kvalitāte un cilvēcīga pieredze. Internets ir pārvarējis šo šķērsli, padarot iepirkšanos tik vieglu, kā vēl nekad agrāk. Tas jūs saved kopā ar augstas kvalitātes produktiem, ko pārdod zinoši un kaislīgi cilvēki, neatkarīgi no tā, kur jūs dzīvojat.

Internets ir satuvinājis mūs visus, un tas no jauna ir definējis kopienas ideju. Vai tu atrodies 40 km attālumā no mums Madonā, gribi izmēģināt ko jaunu Rīgā vai esi kaut kur starp mums Ērgļos, “NEGANTIgardi.lv” ir tavs vietējais miesnieks. Neatkarīgi no atrašanās vietas.