BIOLOĢISKĀ SAIMNIECĪBA

SAIMNIEKI SAVĀ ZEMĒ

Mēs saimniekojam Ērgļu novadā, vietā, kur saimniekoja mūsu senči. Mēs novērtējam to, kādu darbu mūsu vectēvi ir ieguldījuši, lai no mežiem atkarotu lauksaimniecības zemi. Šī apziņa liek arī mums turpināt vectēvu iesākto darbu, tādēļ no krūmu apauguma mēs attīram un sakārtojam katru pieejamo lauku.

Pilna cikla bioloģiskā saimniecība

Visu saimniekošanai nepieciešamo lopbarību - gan graudus, gan sienu, gan skābsienu, mēs iegūstam no saviem laukiem, kas ļauj mums būt drošiem par mūsu saražotās produkcijas kvalitāti.

Brīvās un zaļās ganībās auguši

Šarolē (Charolais) šķirnes lepnie liellopi brīvi ganās Ogres dabas parka "Ogres ieleja" pļavās, kas ir iekļautas Natura 2000 - Eiropas nozīmes aizsargājamo dabas teritoriju tīklā. Šarolē liellopi, kuru izcelsme rodama Francijas austrumu reģionos, tiek uzskatīti par vienu no pasaulē labākajām šķirnēm gan audzēšanas, gan izcilās gaļas kvalitātes ziņā, kam pamatā ir veselīgais ganību un graudaugu uzturs.

Roku darbs pašu cehā

Nokauti bioloģiskajā kautuvē un ar rokām griezts katrs gabaliņš mūsu pašu sadales cehā. Veltījums dzīvniekam turpinās mūsu pārstrādes uzņēmumā, kur mēs rūpīgi sagriežam katru gaļas gabalu, lai nekas vērtīgs un labs nenonāk atkritumos. Ir daudz vairāk garšīgu griezumu ko novērtēt, ne tikai filejas un karbonādes, tādēļ vēlamies, lai šāda iespēja būtu arī Jums.

Augsti standarti

Neskatoties uz to, ka mūsu produkcija ir bioloģiski sertificēta, mēs regulāri veicam izmeklējumus, lai nodrošinātu, ka gaļa atbilst augstākajiem iespējamajiem standartiem. Mēs esam droši, ka mūsu gaļa nesatur veselībai kaitīgas vielas (zāļu atliekvielas, pesticīdus, smagos metālus u.c.), jo mēs kontrolējam visu audzēšanas un ražošanas ciklu.